OKÄND KONSTNÄR, olja på kopparplåt, 1700-tal.

Sydeuropeiskt landskap med figurer. Sign a tergo T. Michan 18 x 23.

Färgbortfall. Skarpmärken längs kanter.

Lähtöhinta
3 000 SEK