254233

KLOCKKEDJA OCH FRACKUR, Ärtlänk guld 18k ca 12g, Certina, doublé. 1900-talets andra hälft.

Klockkedja doserad, ihålig, l 30. Certina, plexiglas, index med romerska siffror, diam 4. Originalbox medföljer.

Ej funktionstestad, klockkedja med mindre slitage, ur med obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 100 SEK