Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Adelaide Leuhusen

(Ruotsi, 1828-1923)
Adelaide Leuhusen
(Ruotsi, 1828-1923)

ADELAIDE LEUHUSEN, ett par, olja på duk, sign o dat 1918.

Porträtt av paret Reinhold Vilhelm och Eva Leuhusen, född Bonde af Björnö. Ca 72 x 60.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK