254430

RINGAR, 4+1st, 18k och 23k guld, en med små rosenstenar. Tot.vikt 17,1g.

En ring med navettform med grön sten och rosenstenar, en slät, en med vit sten, en med blåa och vita stenar. 18k, vikt12,9g, ring med tre gröna stenar 23k, vikt 4,1g. Strl 17-18,5/53-58.

Slitage. Gravyr. Bucklor på skenor.

Lähtöhinta
3 000 SEK