SPEGELLAMPETTER, ett par, 1800/1900-tal.

Skuret krön i form av bladdekor. Nedtill ett par svängda ljusarmar. H ca 74.

Omfattande skador, sprickor och färgbortfall. Kraftigt slitage. Lagningar. Kompletterade. Ljushållare av samt lösa delar.

Lähtöhinta
1 500 SEK