SALONGSMÖBLEMANG, 6 delar, Karl Johansstil, 1900-tal.

Betsat trä. Soffa, bord, 2 stolar samt 2 fåtöljer. Bordet L 90, b 71, h 77.

Slitage. Avskavda bitar. Fåtöljerna annan modell med slitet tyg. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK