KANDELABER, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg. 1900-talets mitt.

Glaserad kandelaber i fajans med fyra ljusarmar. Märkt med studiohanden, P/35 28. Sweden. H 22.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK