255994

VAS, glas, Tapio Wirkkala Iittala. Sign o numr 3307.

Grön frostad glasmassa. Slipad dekor av rand och cirkel. H 25,5.

Repor. Smärre stötmärken och kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK