BRICKSET, 3 delar, silver. Total vikt 373g.

Sockerskål och gräddkanna, stämplad GRL, Eric Lindbäck, Nederkalix, 1960. H 6,5, DIAM 8,5.
Bricka, stämplad GAB, Stockholm,1964. 17x10.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK