Regina Kylberg-Bobeck

(Ruotsi, 1843-1913)
Regina Kylberg-Bobeck
(Ruotsi, 1843-1913)

REGINA KYLBERG-BOBECK, akvareller, 3 st, delvis sign.

Tre årstider. 22 x 15, 26 x 19 resp 22 x 15. Inramade i en och samma ram.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK