LINNESKÅP, art deco, 1930/40-tal.

Fanerat i olika träslag. Fyra dörrar. Intarsiadekor. L 134, B 45, H 120.

Slitage. Repor. Nötmärken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK