Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Henry John Kinnaird

(England, 1880-1920)
Henry John Kinnaird
(England, 1880-1920)

HENRY JOHN KINNAIRD, olja på duk. Sign.

Landskapsmotiv. 78x51.

Gulnad. Krackeleringar. Gammal lagning på duken. Spännramen sprucken i ena hörnet. Oramad.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS