BARNSTOL. Furnituremakers, Danmark. Brännstämplad. Formgiven 1955 av Nanna Ditzel för Kolds Savverk, Kerteminde.

Ek. Ställbar fothöjd. H 70.

Bruksslitage. Utbytt säkerhetsrem.

Lähtöhinta
2 500 SEK