OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1700/1800-tal.

Porträtt av Ulrika Eleonora. Renoverad av F.L. Rehnström 1880. Åter renoverad 1955 av Oscar Svensson. 59 x 79,5.

Rispor. Repor. Smärre slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK