KARMSTOLAR, ett par, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. 1900-talets första hälft.

Mahogny, klädsel i grönt och beige skinn. Svarvade armstöd.

Smärre slitage. Slitage på klädseln.

Lähtöhinta
3 000 SEK