259794

BÄGARE, ett par,trä, fornnordisk stil. 1800/1900-tal.

Skuren dekor. Fötter föreställande delfiner/sjöodjur. Skuren text runt livet. H 10,5-9,5.

Slitage. En av delfinerna saknar nos.

Lähtöhinta
1 500 SEK