Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

LÄSBORD, 1900-talets tredje kvartal.

Betsat trä. Ben i svartlackerad metall. Justerbar höjd. Läsplatta, l 61, b 37.

Bruksslitage, repor samt märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK