Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI BESTICK, 11 delar, silver. Bla Möllenborg, Stockholm, 1860. Tot.vikt 657g.

2 matskedar modell Prins Albert, Möllenborg, 3+3 bordsskedjar gammalfransk och olga, bordskniv, gammalfransk, blad i rostfritt stål, 2 slevar en invändigt förgylld.

Slitage. Skador. Gravyr. Anlöpningar.

Lähtöhinta
4 500 SEK