H.R. HALL

(Yhdistynyt kuningaskunta, Verksam 1875-1902)
H.R. HALL

H.R. HALL. olja på duk, sign.

"The Gairloch Higland cattle drinking (early morning)". 59 x 89.

Fläckar, repor samt krackelyrer.

Lähtöhinta
3 000 SEK