SCARVES, 2 st, silke, 1980/90-tal, bl a Hermès.

Oiseaux migrateurs, Hermès. Rosatonad med flygande gäss. 86 x 90. Leehaus. Rosatonad med orangeröda blommon, ränder i gult, rött, lila samt rosa. 85 x 90.

Fläckar. Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK