261802

VAS, tenn, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1928.

Konande, dekor av ränder i relief samt mässingsblommor. Höjd 25 cm.

Smärre bucklor, bristning vid kanten, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK