LJUSSTAKE, vitmetall, 4 delar, "Nagel", Ceasar Stoffi, 1900-talets andra hälft.

För små stearinljus, flexibel hopsättning, triangelformad. H 6.

Anlöpningar. Repor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK