262289

SAMEKNIV samt BREVKNIV, ben, bl a Anders Fankki, Lappland, 1900-talets första hälft.

Knivskaft i ben samt balja i delvis läder samt ben. Märkt A.F. Brevkniv i ben. L 18,5-23.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK