Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BYRÅ, art deco, 1900-talets första hälft.

Björkfanerad, svartlackerad skiva. Tre lådor. Inläggningar. Svängda fötter. L 97, b 46, h 72.

Slitage, skivan med fläckar/skrapmärken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK