Carl Hedelin

(Ruotsi, 1861-1894)
Carl Hedelin
(Ruotsi, 1861-1894)

HEDELIN, CARL, olja på duk, sign.

Soldatgossen. 59 x 31.

Lähtöhinta
2 500 SEK