LAZLO VIDA, fotografi, sign och dat 1981.
"Christer Lindarv". Oramad. 35x35.
Smärre repor.
Porträttet utställda på Galleri Camera Obscura, Stockholm.
"Porträtt - 53 fotografier av unga personligheter i 80-talets Svenska kulturliv", 1981.