MATSALSMÖBEL, 11 delar, rokokostil, 1900-tal.

Vitlackerad. Bord, 2 sideboard, 6 stolar samt 2 karmstolar. Bordet l 157, b 109, h 65. Större sideboardet med tre skåp samt tre lådor l 195, b 48, h 95. Mindre sideboard l 102, b 45, h 79. Stolarna med balusterbricka i ryggen och svängda ben. Nyckel finns.

Skador. Ytskador. Färgbortfall. Bordet med hack. Nyckelbrickor saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK