BORD, Louis XVI-stil, 1800/1900-tal.

Rikt skuren dekor, vitmålat. Kopplade ben. L 102, B 61, H 72.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Färgbortfall. Renoverat.

Lähtöhinta
3 000 SEK