VITRINSKÅP, Danmark, 1960-tal.

Palisander, vitrinöverdel med två dörrar, 6 flyttbara hyllplan i glas (samt fästknoppar), underdel med två lådor, varav en med fackinredning, dörrpar, två löstagbara hyllplan, tvådelat. L 107,5 B 45 H 174,5. Nyckel finns.

Ställvis omfattande repor. Nötmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK