SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak. Tre dörrar samt sex lådor. Snedställda ben. H 185, B 44, H 107. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Fuktfläck. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK