FAT samt TALLRIKAR, porslin, Royal Copenhagen resp Bing & Gröndahl, 1890-tal till 1910-tal.

2 fat. 14 tallrikar. Bl a tallrikar med julmotiv.

Glasyrdefekt. Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK