DAMARBETSBORD, empire, 1800-talets början.

Björkfanerat. Rak form. Svängt fotkryss, i sargen låda. Inläggningar av rosetter och linjer. L 59, b 38, h 69.

Maskstunget. Fanérbortfall. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK