HALLMÖBEL samt SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda samt svart skinn. L 91 b 33,5 h 40,5. Spegel b 63,5 h 121.

Bruksslitage. Fläckar på hallmöbel. Smärre stötskada på spegel.

Lähtöhinta
2 000 SEK