SPELDOSA, Frankrike tidigt 1900-tal.

Fanerad med bl a jakaranda och björk. Enligt lista 8 olika melodier. L 53, l 21, h 15.

Slitage. Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
2 500 SEK