SKÅLAR, 2 st, silver, bl a Gustaf Möllenborg Stockholm 1870. Tot 680 g.

Skål på fot i nyrokoko med bladdekor, skål med vågig kant CG Hallberg Stockholm 1923. H 9-12.

Bruksslitage med repor, den mindre med undersides gravyr.

Lähtöhinta
1 800 SEK