CIGARETT- SAMT CIGARRETUIER, 3 st, silver, bla Moskva, 1870-90-tal. Totalvikt ca 450 gram.

Avlånga med rik dekor, varav ett med meanderbård i niello. L 11-13.

Slitage, repor, smärre bucklor, ett med monogram och namngravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK