Victor Forssell

(Ruotsi, 1846-1931)
Victor Forssell
(Ruotsi, 1846-1931)

VICTOR FORSSELL, olja på pannå, sign

Kalmar slott. 28x37.

Slitage, sprickor, rispor.

Näyttelyt

Minnesutställning i konstnärshuset 1950. kat. nr 62.

Lähtöhinta
2 500 SEK