Carl Fredrik Kiörboe

(Danmark/Sverige/Frankrike, 1799-1876)
Carl Fredrik Kiörboe

CARL FREDRIK KIÖRBOE, olja på dubblerad duk, sign.

Hundvalpar. 49 x 61.

Dubblerad duk.

Lähtöhinta
8 000 SEK