268656

PENDELUR, Junghans, omkring år 1900.

I form av elefant. H 28 inkl sockel i trä.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling.

Lähtöhinta
3 000 SEK