268723

SKRIN, skuret trä, Indien, 1900-tal.

Beninläggningar, balsaträ, rikt skuren, inläggningar. L 29, B 12, H 7.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Små skador på dekoren. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK