Giovanni Ottini

(Italia)
Giovanni Ottini
(Italia)

GIOVANNI OTTINI, öljy kankaalle, sign., Italia, 1800-luvun loppu.

Laivoja tuulisella merellä. 27 x 53.

Krakeloinitia.

Lähtöhinta
250 EUR