ORANGERISKÅP, 2000-tal.

ORANGERISKÅP, 2000-tal.

Gråmålad. Bur med glassidor, pardörrar. Benställning med nedåt avsmalnande ben. L 111, B 73, H 174.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK