SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA SAMT SKÅL MED LOCK, silver, troligen England 1900-tal. Tot ca 480 g.

Sockerskål samt gräddkanna sterling, skål med lock, rund på fötter, med hänklar. H 7-12.

Skål med lock med stöldmärkningsgravyr. Slitage, repor, mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK