BESTICK, 16 delar, "Gammal dansk", Cohr, Danmark samt "Rosenholm", GAB, Göteborg, 1900-talets andra hälft. V 850 g.

Matskedar, 4 st, matgafflar 4 st samt matknivar, 4 st, "Gammal dansk", Cohr.
Teskedar, 4 st, "Rosenholm", GAB, 1971.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK