FÅTÖLJ, "USA 75", Folke Ohlsson, Dux.

Teak. Klädda löstagbara dynor. Resårer i plast bl a märkta Dux.

Slitage, repor, vissa senare resor.

Muut tiedot

Säljs till förmån för Röda Korset.

Lähtöhinta
2 000 SEK