TAKPLAFOND, metall. 1950-tal.

TAKPLAFOND, metall. 1950-tal.

Vitlackerad metall med dekor av slingrande löv. Tygskärm. 4 ljuspunkter. Lätt konande form. Diam 82-

Bruksslitage, ngt färgbortfall. Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
1 500 SEK