SOFFBORD, 1940-tal.

SOFFBORD, 1940-tal.

Underrede i ek med armatur. Skiva av glas med dekor av fåglar. L 80, b 80, h 59.

Bruksslitage, repor, underrede med sprickor. Ej funktionstestad. Armaturen ej komplett.

Lähtöhinta
2 000 SEK