Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

FIGURINER, 4 st, porslin, Meissen, 1700/1800-tal.

Man med spade, 1700-tal. H 15. Två putti, 1700-tal. H 9 resp 11. Tuppar, 1800-tal. H 4.

Samtliga med stora skador, lagningar och nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK