SERVERINGSBORD, troligen Danmark, 1950/60-tal.

Palisander. Två hyllplan. Skiva med polykroma kakelflisor. På hjul. L 67, B 50, H 58.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK