VITRINSKÅP, louis XVI-stil, 1900-tal.

Fanerad och betsad. Dörr samt sidor med vitriner. Textiklädd insida samt hyllplan. L 60, b 34, h 148.
Obs. Nyckel finns.

Smärre slitage, enstaka äldre ytskador.

Lähtöhinta
2 500 SEK